Kontakt Göteborg

IT-Högskolan Göteborgs lokaler är centralt belägna, med Varbergsgatan som närmsta hållplats.

Telefon:
031-790 42 55

Besöksadress:
Ebbe Lieberathsgatan 18C vån 2
412 65 Göteborg

Kontakt Stockholm

IT-Högskolan Stockholm är beläget ett stenkast från Liljeholmens tunnelbanestation.

Telefon:
08-557 683 53

Besöksadress:
Årstaängsvägen 9
117 43 Stockholm

 

vD & marknadsansvarig

Marcus Andersson

Mejl:marcus@iths.se
Telefon: 070-5169513

 

 

 

Verksamhetsansvarig Göteborg

utbildningsledare mjukvarutestare & It-projektledning

Erik Eklund

Mejl: erik.eklund@iths.se
Mobil: 072-311 68 66

 

utbildningsledare Göteborg

Frontend-utvecklare & JavaScript-utvecklare

Bibbi Corlija

Mejl: Bibbi@iths.se
Mobil: 070-197 49 06

 

UTBILDNINGSLEDARE Göteborg –

Javautvecklare & .NET-utvecklare

Marcus Hultberg

Mejl: marcus.hultberg@iths.se
Telefon: 070-199 51 74

 

 

UTBILdare programmering

Bita Jabbari

Mejl: bita.jabbari@iths.se
Telefon: 072-311 68 66

 

 

Administratör Stockholm

Sofie Ebeling

Mejl: sofie.ebeling@iths.se 
Telefon: 070-19 95 277

 

Verksamhetsansvarig Stockholm

Christer Barosen

Mejl: christer.barosen@iths.se
Telefon: 072-644 62 67

 

 

Utbildningsledare Stockholm

.NET-utvecklare, Javautvecklare & Mjukvarutestare

Marie Dalmalm

Mejl: marie.dalmalm@iths.se
Telefon: 070-197 53 28

Intresseanmälan

  • Adress, postnummer, ort